Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility-lekce7

8. 12. 2007

Dneska jsme na cvičáku byly naprosto akční a už nám Sabina povolila běhat překážky v plném počtu...

Docela nám to šlo...jedinej problém byl "kupodivu" slalom a tak jsme ho rozfázovali-po seběhnutí z kladiny jsem Sáru pochválila, pak jsme šli na slalom, pak přišla zase pochvala a potom jsme kalsicky pokračovali.

Dokonce i zóny byly relativně v pohodě... a když ne tak Sabina zase Sáru lákala až úplně dolů z kladiny.

A v mezičase sme se Sárou zase blbli-> jako obvykle... a když Sabina odměňovala Galaxy za odběhnutej parkur hozeným frisbee, tak ho hodila směrem k nám a Sára využila momentu a Galaxy ho šlohla ještě za letu a utekla s ním :oD A jindy se tváří, že jí chytyt talíř nejde-už jí to nebudu věřit!!!

Vzala jsem s sebou taky peška a jak Sáruše věděla, že je v tašce, tak po odměně po doběhnutí stejně běžela rychle směr pešek a vynutila si přetahování- skunk jeden zablešenej!!! :)

A Sabina nám oznámila, že 30.prosince se konají klubový závody a tak jsme se už přihlásili, takže bude bžunda a držte palce!!! Určitě potom napíšu jak to dopadlo a možná budou i fotky!!!

A cestou domů jsme byly děsně akční a stavili jsme se u jezdících schodů a tak se je Sára konečně po roku a půl života konečně naučila používat a ne jen u nich kvílet jako blázen a klepat se...

Potom jsme ale hned domů nejeli...Na výstavišti se totiž konaly halový závody agility a tak jsme jeli očumovat...A pozor! Stály jsme celou dobu vedle zlatýho retrývra a Sára se ho ani nesnažila zabít!!!(ona je opravdu hodně vysazená na blonďatý pejsky) jenom když se očmuchávali čumák na čumák, tak trochu zabublala, ale pak ztichla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář